O nas

Szkoła działa od 1998 roku. Kilkanaście lat obecności na rynku i stałe podnoszenie poziomu kształcenia spowodowały, że obecnie jesteśmy jedną z najbardziej wiarygodnych instytucji oświatowych w kraju. TEB Edukacja przygotowując ofertę, przede wszystkim bierze pod uwagę oczekiwania swoich słuchaczy.

Oferta TEB Edukacja w Radomiu obejmuje: szkoły medyczne, szkoły policealne, technikum, liceum dla młodzieży oraz liceum dla dorosłych. Oferujemy ponad 30 atrakcyjnych kierunków z państwowymi uprawnieniami (dyplom technika) oraz dodatkowe certyfikaty i specjalistyczne szkolenia. Stawiamy na praktyczną naukę zawodów poszukiwanych na rynku pracy - minimum 50% zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Naszą kadrę dydaktyczną stanowią przyjaźni i wspierający nauczyciele m.in. z Politechniki Radomskiej, jak i wieloletni praktycy danych zawodów. Nauka odbywa się w trzech trybach – dziennym, wieczorowym oraz zaocznym.

Lokalizacja i dojazd Budynek, w którym odbywają się zajęcia, znajduje się przy ulicy Słowackiego 84, w centrum miasta, zaledwie 10 minut od dworców PKP i PKS. Do szkoły można bezproblemowo dotrzeć środkami komunikacji miejskiej, np. autobusami linii 14, 2, 15, 24. Szkoła dysponuje bezpłatnym parkingiem znajdującym się na tyłach budynku.

Baza dydaktyczna Umożliwiamy zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia w prawdziwie profesjonalnych warunkach. Do dyspozycji naszych słuchaczy oddajemy komfortowe sale wykładowe i profesjonalne pracownie specjalistyczne (m.in. komputerową, kosmetyczną, wizażu, fryzjerską, farmaceutyczną oraz opiekuna medycznego) wyposażone w kamery, rzutniki, projektory multimedialne pracownia informatyczna komputery z najnowszym oprogramowaniem połączone w sieć, która działa pod kontrolą systemu Novell NetWare z bezpłatnym dostępem do Internetu; pracownia kosmetyczna sprzęt: łóżka kosmetyczne, kombajn 9-funkcyjny, stoliki do manicure'u, woskownicę na puszkę, woskownicę na 8 aplikatorów, podgrzewacz do parafiny, masażer do stóp, kombajn do paznokci, sterylizator UV, lampę SOLUX z filtrem niebieskim i czerwonym, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej; pracownia fryzjerska sprzęt: konsole, suszarki do włosów, prostownice, karbownice, lokówki i inne przybory niezbędne do profesjonalnej pracy fryzjera; pracownia farmaceutyczna sprzęt: wagi analityczne, łaźnię wodną, mikser recepturowy; pracownia opiekuna medycznego sprzęt: łóżka szpitalne, fantomy do opieki nad osobą chorą.

Partnerzy lokalni: Lokalnie współpracujemy m.in. z: portalem internetowym Co Za Dzień, agencją reklamową Add Art., salonem fryzjerskim Za Kulisami, studiem wizażu i stylizacji Róże w Róże Eweliny Szczypior, gabinetem stomatologicznym Estident, Domem Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy.